Зустріч із радником Посольства Республіки Білорусь в Україні

e-mail Друк PDF

12 грудня голова обласної ради Петро Ворона та виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації, перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло зустрілися з радником Посольства Республіки Білорусь в Україні Юрієм Парфіяновичем.

У ході зустрічі обговорено питання розвитку партнерських стосунків між Полтавщиною і Республікою Білорусь.

Юрій Парфіянович акцентував увагу на офіційній позиції Уряду та Президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка щодо ситуації на Сході України. Він зазначив, що Білорусь поважає суверенітет України, підтримує позицію невтручання у внутрішні справи Української держави та виступає за якнайшвидше врегулювання конфлікту на Донбасі.

У свою чергу, Петро Ворона наголосив на доцільності відновлення зв’язків Полтавської області з Мінською областю, які були започатковані ще у 1995 році, висловив побажання налагодити співробітництво на рівні територіальних громад. При цьому він підкреслив, що білоруський народ є братнім для українського народу, а це визначає традиційно дружні, добросусідські відносини, які перевірені часом.

Сторони виявили взаємну зацікавленість у розширенні співпраці, зазначили готовність сприяти встановленню взаємовигідних стосунків у бізнесі, культурі, освіті, управлінській діяльності.

У зустрічі взяли участь виконуючий обов’язки директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Дмитро Орлов, президент Полтавської торгово-промислової палати Володимир Олійник.