Засідання постійної комісії з питань будівництва, транспорту та зв'язку

e-mail Друк PDF

12 грудня під головуванням Віктора Шадчнєва відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв'язку, в якому взяли участь голова обласної ради Петро Ворона, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації, перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості.

Відповідно до порядку денного комісія розглянула звернення трудового колективу ПОКП «Аеропорт-Полтава» щодо погашення заборгованості по заробітній платі працівникам підприємства. Кошти на виплату заробітної плати працівникам з часу прийняття підприємства до обласної комунальної власності регулярно виділялися з обласного бюджету. Заходи з виплати заробітної плати на поточний рік були включені в Програму підтримки ПОКП «Аеропорт-Полтава» на 2014 рік, проте не були профінансовані в повному обсязі.

Володимир Марченко поінформував депутатів, що Департамент фінансів облдержадміністрації, не зважаючи на напруженість обласного бюджету у поточному році, знаходить резерви коштів для погашення вищевказаної заборгованості та запропонував визначити шляхи збереження та розвитку ПОКП «Аеропорт-Полтава».

Після детального обговорення для запобігання кризових явищ на підприємстві депутати вирішили створити комісію, до складу якої увійдуть антикризові менеджери, депутати обласної ради, представники профільного департаменту облдержадміністрації, які спроможні надати необхідну допомогу для уникнення спаду підприємства.

У ході засідання також заслухали та прийняли до відома інформацію про реалізацію Регіональної цільової Програми створення та впровадження містобудівного кадастру Полтавської області  та   Програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури Полтавської області у 2014 році.

З поміж іншого депутати обговорили та підтримали питання «Про внесення змін до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утриманням вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області, які будуть фінансуватися в 2014 році за рахунок субвенції з державного бюджету», «Про внесення змін до регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних об’єктах Полтавської області на 2011-2015 роки», «Про стратегію розвитку Полтавської області до 2020 року».