В ПНТУ ім. Юрія Кондратюка обговорено перспективи й проблеми розвитку академічної та університетської науки

e-mail Друк PDF

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка, який очолює депутат обласної ради Володимир Онищенко, традиційно відбулася VII Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми й перспективи розвитку академічної та університетської науки».

Від обласної ради учасників зібрання привітав заступник голови обласної ради Володимир Микійчук. Він, зокрема, відзначив важливу роль науки у забезпеченні стабільного соціально-економічного розвитку держави та, Полтавщини зокрема; наголосив на тому, що досвід передових країн довів: там, де приділяється достатньо уваги створенню наукового потенціалу, проведенню фундаментальних і прикладних досліджень, спостерігаються швидкі темпи науково-технічного прогресу.

Це в значні мірі сприяє економічному зростанню держави та регіонів, наповненню ринка якісною, конкурентоспроможною продукцією, збільшує надходження до бюджету, дає можливість реалізовувати важливі соціальні програми. Значним потенцалом для підготовки наукових кадрів, на думку Володимира Микійчука, є Мала академія наук, в якій навчаються талановиті учні загальноосвітніх шкіл.

У ході науково-практичної конференції було обговорено проблеми фундаментальних та природничих наук, економіки, екології, техніки й технології; узагальнено результати фундаментальних і прикладних наукових досліджень учених Національної академії наук України та Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, визначено перспективи розвитку наукових досліджень, підготовки фахівців та наукових кадрів.