Блакитний вогник у Василівці

e-mail Друк PDF

5 березня голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко та перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко взяли участь в урочистостях з нагоди пуску газу до села Василівка Семенівського району.

Газифікація цього села розпочалася ще в далекому 1993 році. Коштом місцевого колгоспу «Прапор комунізму» було виготовлено проектно-кошторисну документацію, придбано матеріали та прокладено понад 5 км підвідного газопроводу. Утім, з огляду на фінансові труднощі, будівельні роботи зупинили. З часом зварений газопровід було демонтовано.

До актуального для василівчан питання газифікації села вдалося повернутися лише у 2007 році.Сільська рада профінансувала виготовлення проектно-кошторисної документації на підвідний газопровід. За кошти держбюджету було придбано та змонтовано ГРП.  Селяни об’єдналися в кооператив, який разом із місцевою владою опікувався проблемами газифікації.

За сприяння облдержадміністрації, обласної ради, місцевої влади підвідний газопровід до Василівки було введено в експлуатацію – у сотнях будинків, закладах соціальної сфери нарешті з'явиться довгоочікуваний блакитний вогник.

Виступаючи перед громадою, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко зазначив, що крім зусиль обласної та районної влади, взаєморозуміння з бізнесом, без активної участі самих жителів Василівки ця подія навряд чи відбулася б.

Олександр Удовіченко та Володимир Онищенко цього дня зустрілися з жителями села, педагогами місцевої школи, депутатами сільської ради, разом із господарями обговорили питання подальшого розвитку територіальної громади.