Робоча поїздка у Лубенський район

e-mail Друк PDF

17 грудня голова обласної ради Петро Ворона здійснив робочу поїздку у Лубенський район.

Петро Ворона провів особистий прийом громадян-жителів району. Звернення громадян стосувалися питань відключення електропостачання, що негативно позначається на роботі підприємств та закладів соціальної сфери; проведення ремонту хати-музею Василя Симоненка; придбання сміттєвоза для Михнівської сільської ради; працевлаштування; земельних відносин та ін.

Потому голова обласної ради відвідав село Новаки та взяв участь у відкритті меморіальної дошки на честь Владислава Кучеренка, старшого солдата, який героїчно загинув під час виконання громадянського і військового обов’язку в зоні АТО у вересні 2014 року. Дошку було встановлено на будівлі місцевої школи, в якій навчався Владислав Кучеренко.

Голова обласної ради розповів жителям села про суспільно-політичну ситуацію в країні,нелегкі будні української армії. Він закликав громадян виявляти активну громадянську позицію, боротися з проявами корупції та бюрократизму, брати участь у вирішенні актуальних питань розвитку громади. Разом із тим, Петро Ворона наголосив на необхідності берегти пам’ять про загиблих героїв України, підтримувати їхні родини.