Народна допомога захисникам України

e-mail Друк PDF

18 грудня для бійців 16-го мотопіхотного батальйону 92-ї окремої мотострілкової бригади Збройних сил України, який сформований на Полтавщині та виконує бойове завдання у зоні АТО, було відправлено гуманітарний вантаж.

Зокрема - два дизельних генератори (придбані за кошти ВАТ «Полтавський ГЗК», генеральний директор підприємства депутат обласної ради Віктор Лотоус); три печі «буржуйки» (придбані за кошти, зібрані працівниками Управління Національного банку України в Полтавській області, начальник управління Михайло Городницький).

Ще одну «буржуйку» було передано бійцям від колективу 4-ї міської клінічної лікарні м. Полтава, яку очолює депутат обласної ради Леонід Куроєдов. Також військові отримають 80 кг гвіздків, необхідних для будівництва бліндажів (придбані за кошти, зібрані працівниками виконавчого апарату обласної ради).

Теплі речі та продукти харчування від мешканців Полтави передала волонтер Наталія Талипова. А транспортом для перевезення вантажу забезпечив начальник Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області Роман Кириленко.