Зустріч із представниками спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ

e-mail Друк PDF

12 січня голова облдержадміністрації Валерій Головко зустрівся з групою міжнародних спостерігачів Харківського офісу спеціальної Моніторингової Місії в Україні Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ): Мікаелем Равіо (керівник патруля), Біллі Метсоном, Айдай Масілкановою, Петром Баб’яком.

У зустрічі взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, виконуючий обов’язки директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Дмитро Орлов.

На початку зустрічі Валерій Головко зазначив, що полтавці виступають за мирне врегулювання конфлікту на Сході України, за злагоду і спокій у суспільстві. Разом із тим, вони підтримують дії Президента та Уряду України, спрямовані на захист державного суверенітету та територіальної цілісності своєї держави.

При цьому Валерій Головко підкреслив незмінність європейських прагнень мешканців області.

У свою чергу, пан Мікаел Равіо поінформував керівників області про принципи і функції ОБСЄ, роботу Місії на Україні, зокрема, в Полтавській області.

У ході зустрічі були обговорені питання соціального захисту переселенців із Східного регіону, територіальної оборони та енергетичної безпеки області, проведення чергової мобілізації до Збройних сил України та ін.

У розмові з іноземними гостями заступник голови обласної ради Володимир Микійчук наголосив на важливій ролі, яку виконує Місія в об’єктивному інформуванні країн ОБСЄ та світової громадськості щодо ситуації в Україні, висловив упевненість, що її діяльність сприятиме встановленню миру на Українській землі.