Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Вшанують Героїв праці

У Автозаводському райвиконкомі пройшло розширене засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення заходів, присвячених 440-річниці заснування м.Кременчука та Дню Перемоги. В роботі засідання прийняли участь директори шкіл та їх заступники з виховної роботи. Оргкомітет в рамках проекту «Пам’ять про війну єднає» рекомендував активізувати роботу шкільних пошукових загонів, активніше використовувати у виховній роботі можливості музею військової техніки у парку Миру та шкільних музеїв Слави. На засіданні був обговорений план реалізації нового виховного проекту, ініційованого головою Автозаводської районної ради Володимиром Коваленко - «До всіх вершин життя приводить праця!». Відповідно до нього за школами та міськими ПТУ закріплюються Герої Соціалістичної праці для вивчення їх біографій, трудового шляху, досягнень та збору іншої цікавої інформації. Мета проекту – виховання молоді на прикладі життя цих відомих людей.

Нагадаємо, що до Дня міста Автозаводський райвиконком планує збудувати у парку Миру Алею Героїв праці, де з’являться обеліски 8 Героїв Соціалістичної праці з Кременчука, та двічі Героя Радянського Союзу, льотчика-космонавта Олексія Леонова, який путівку в небо отримав, навчаючись у Кременчуцькому льотному училищі.

Парад, свята вулиць та конкурс бального танцю

Автозаводський райвиконком планує до Дня Перемоги провести традиційний мітинг та театралізований парад у Великій Кохнівці, свята 12-ти вулиць, назви яких пов’язані з військом та героями війни, зустрічі ветеранів з молоддю, та ряд інших заходів.

Серед новацій – проведення конкурсу бального танцю ветеранських пар, спортивні змагання серед ветеранів, та сімейна естафета «Дід-син-онук-правнук» у парку Миру.

Автомістечко розпочинає роботу

Як повідомив голова Автозаводської райради Володимир Коваленко автомістечко, збудоване минулого року у парку Миру, розпочинає свою роботу з 4 квітня. У планах - навчання дітей правилам дорожнього руху та безпечному поводженню на дорогах.

- У нас є електромобілі, є погодження з міським ДАЇ, складений графік занять із школами. Якщо дозволить погода починаємо навчання школярів з 4 квітня, - заявив керівник районної ради.

У Кременчуці встановлять три меморіальні дошки

Автозаводської райвиконком ініціює встановлення цього року меморіальних дошок трьом кременчужанам, життя яких пов’язано з районом. Серед них перший голова Автозаводської районної ради Микола Іванович Залудяк, який очолював район з 1975 по 1987 рік, колишній керівник комунального підприємства Георгій Якович Єпішов, якому за значний внесок у благоустрій Кременчука у 1996 році було присвоєно звання Почесний громадянин міста, та видатний дитячий хірург Олександр Григорович Баглаєнко.

Меморіальні дошки пропонується розмістити відповідно - на житловому будинку по вулиці Радянській, на вході у приміщення КП «Благоустрій Кременчука», та на одній із колон центрального входу 1-ої міської лікарні.

Інвалідам видають мобільні телефони

За інформацією начальника управління праці та соціального захисту населення Автозаводського району Лідії Глоби, інваліди по слуху можуть отримати безкоштовні мобільні телефони. Відповідний Порядок забезпечення телефонами передбачений спеціальною постановою Кабміну. Підставою для забезпечення інвалідів по слуху мобільними телефонами є висновок МСЕК про інвалідність. Для отримання мобільного телефону необхідно подати в управління заяву, паспорт, ідентифікаційний код, та довідку МСЕК про причину інвалідності. Документи може подати і законний представник інваліда, при наявності документу, що підтверджує його повноваження.

Віктор Крук