Полтавці взяли участь в акції «Я – Волноваха»

e-mail Друк PDF

18 січня у Полтаві відбулися мітинг та мирна хода єдності «Я – Волноваха», присвячені вшануванню пам’яті мирних мешканців Донбасу, які загинули 13 січня внаслідок обстрілу терористами рейсового автобусу під Волновахою.

Полтавці хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв терору. У руках учасники акції тримали плакати з написами: «Я – Волноваха», «Зупинити російський тероризм», «Ні тероризму! Ні війні», державні прапори та квіти.

- Сьогодні в Україні іде війна – жахлива і підступна, - зазначив голова обласної ради, учасник бойових дій у зоні АТО Петро Ворона. - Ми, як ніколи, повинні бути єдині. На війні гинуть невинні люди. Загинули мирні жителі, які їхали автобусом. Там постійно гинуть наші хлопці. Якщо наші війська, які стоять там, як правило, тільки мовчать або дають відповідь на вогонь, то терористи не шкодують нікого. Ця війна нас усіх об’єднала. Зараз починається чергова хвиля мобілізації, і кожен чоловік, який може тримати зброю, повинен не ховатися, не сидіти на дивані, а брати її до рук і йти змінювати тих хлопців, які воюють уже рік, які не бачили своїх сімей. Я усіх закликаю бути дуже чуйними. Сьогодні ми пом’янемо наших загиблих героїв, і дуже хотілося б, щоб хлопців, які загинули ніколи не забували. А ще більше хотілося б, щоб настав мир і закінчилася ця війна,

Мирна хода відбулася від адміністративної будівлі облдержадміністрації та обласної ради до Соборного майдану. У Свято-Успенському Соборі відбувся молебень за загиблими.