Петро Ворона зустрівся з Костянтином Іщейкіним

e-mail Друк PDF

20 січня голова обласної ради Петро Ворона зустрівся з народним депутатом України Костянтином Іщейкіним (виборчий округ №148, Полтавська область).

У ході зустрічі було розглянуто питання подальшого соціально-економічного розвитку Полтавської області, співпраці обласної ради з народним депутатом, який є головою підкомітету з питань бюджетної політики та удосконалення положень Бюджетного кодексу України Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Як зазначив Петро Ворона, вирішення проблемних питань життєдіяльності області, розвитку територій потребує законодавчого врегулювання, тому обласна рада розраховує на дієву співпрацю з народними депутатами України від Полтавщини.

Голова обласної ради привернув увагу Костянтина Іщейкіна до питань організації міжбюджетних відносин, які, на його переконання, мають вибудовуватися на принципі децентралізації фінансових ресурсів, що забезпечить зміцнення фінансової основи місцевого самоврядування.

У свою чергу, Костянтин Іщейкін запевнив, що у своїй депутатській діяльності відстоюватиме інтереси Полтавської області та виборців.