З нагоди Дня Соборності України

e-mail Друк PDF

22 січня, у День Соборності України, у Полтаві відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятників Т.Г.Шевченку, Борису Мартосу та до меморіальної дошки Симону Петлюрі на фасаді будівлі Полтавської державної аграрної академії.

Квіти поклали голова обласної ради Петро Ворона, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, народний депутат України Юрій Бублик, депутати обласної ради, представники громадськості, духовенства, військові, молодь.

Виступаючи перед земляками, Петро Ворона закликав пам’ятати уроки історії, визвольної боротьби українського народу, унікальні постаті борців за свободу і незалежність України. Завданням сьогодення голова обласної ради назвав створення сучасних Збройних сил на засадах патріотизму, відданості ідеалам українського народу, державності.

- Сьогодні представники різних поколінь, політичних сил, конфесій зібралися разом, — сказав Петро Ворона. - Це говорить про те, що в багатьох у душі болить те, що відбувається в країні. Кожен розуміє, що сьогодні треба єднатися. Варто забути про мовні, етнічні та релігійні переконання, а всім засукати рукава та рятувати країну від агресора. І те, що всі сьогодні прийшли — є знаково, бо давно варто відкинути весь негатив. На мою думку, спільна біда об’єднує країну.