Впровадження регіональних програм залежить від виконання обласного бюджету

e-mail Друк PDF

15 березня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань з питань будівництва, транспорту та зв’язку, яке вів її голова Віктор Шадчнєв, розглянуто проекти обласних програм, які планується внести на затвердження черговою сесією обласної ради.

У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Іван Момот, заступник голови обласної ради Володимир Марченко, начальники управлінь облдержадміністрації.

У ході обговорення питання про затвердження регіональної Програми технічного і фінансового забезпечення, подальшого збереження, вдосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Полтавської області на період до 2015 року, заступник голови обласної ради Володимир Марченко висловив критичні зауваження стосовно запропонованих кошторисних розрахунків її заходів. Наразі комісія рекомендувала управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації проект даної програми доопрацювати.

Конкретні пропозиції депутатів також стосувалися проекту сесійного рішення про продовження терміну дії обласної Програми будівництва підвідних газових мереж до сільських населених пунктів Полтавської області на 2008 – 2010 роки до кінця 2012 року. Зокрема, депутат Ігор Сірик запропонував включити до проекту програми будівництво підвідного газопроводу до сіл Квіткове, Сапожине, Нижні Вільшани Тростянецької сільської ради Полтавського району, депутат Петро Маник – при визначенні обсягів фінансування по об’єктах врахувати зростання вартості матеріалів та робіт.

Депутати розглянули та підтримали проект Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на 2011-2014 роки, заслухали та взяли до уваги інформацію головного фінансового управління облдержадміністрації щодо напрямів використання вільного залишку коштів загального фонду обласного бюджету за станом на 1 січня 2011 року.

Підбиваючи підсумки засідання, голова обласної ради Іван Момот зазначив, що на сьогодні до головного фінансового управління облдержадміністрації надійшло бюджетних запитів на загальну суму у понад 111 мільйонів гривень. На жаль, задовольнити їх у повній мірі не видається можливим. Він також повідомив, що серед пріоритетних напрямків фінансування з обласного бюджету визначено галузі: охорона здоров’я, соціальний захист населення, житлово-комунальне господарство, капітальне будівництво. При цьому Іван Момот підкреслив, що стабільний розвиток економіки області дає надію на перевиконання показників доходів обласного бюджету за перше півріччя та отримання додаткових коштів для вирішення питань життєдіяльності області.