Петро Ворона відвідав із робочою поїздкою Оржицький район

e-mail Друк PDF

30 січня голова обласної ради Петро Ворона здійснив робочу поїздку в Оржицький район.

У селищі Оржиця голова обласної ради провів виїзний особистий прийом громадян – жителів району. Звернення громадян стосувалися питань функціонування автостанції у райцентрі, оренди земель за межами населених пунктів, реєстрації прав на нерухоме майно, надання матеріальної допомоги на лікування, оформлення спадкових прав, працевлаштування та ін.

Всього було прийнято 12 громадян. За порушеними питаннями голова обласної ради дав доручення відповідним службам та зобов’язав їх доповісти про реагування на запити громадян.

Потому Петро Ворона відвідав ТОВ «Маслозавод «Заріг» та ознайомився з його роботою. Це підприємство спеціалізується на виготовленні якісної молочної продукції зі свіжої сировини, без додаткових штучних складників, шкідливих речовин і генномодифікованих організмів.

У розмові з працівниками підприємства голова обласної ради зазначив важливість подальшого розвитку виробництва молочної продукції, розширення товарного асортименту та ринків збуту, наголосив на необхідності підтримки і захисту підприємництва.

Відповідно до плану робочої поїздки, Петро Ворона зустрівся з активом району. Він поінформував оржичан про особливості обласного бюджету на 2015 рік, основні напрямки Стратегії розвитку Полтавської області на період до 2020 року, зупинився на завданнях реформування системи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

У ході зустрічі були обговорені актуальні проблеми життєдіяльності територіальних громад району. Зокрема, йшлося про доцільність підвищення закупівельних цін на молоко від населення, вчасного здійснення проплат через відділення Державного казначейства України та погашення кредиторської заборгованості органів місцевого самоврядування за минулий рік, врегулювання питань оренди земельних часток (паїв), повернення права місцевій владі розпоряджатися землями, які знаходяться за межами населених пунктів, забезпечення фінансування дошкільних закладів тощо.

Петро Ворона пообіцяв учасникам зустрічі  сприяти вирішенню озвучених проблем.

У селищі Новооржицьке голова обласної ради завітав до дошкільного навчального закладу та загальноосвітньої школи. Петро Ворона цікавився питаннями організації навчально-виховного процесу, харчування дітей.

Під час спілкування педагоги розповіли про свою роботу, поділилися досвідом залучення інвестицій на ремонт шкільних приміщень. Стурбованість у вчителів викликає зниження рівня заробітної плати, проведення адміністративно-територіальної реформи. Проте, найбільше освітяни переймаються питанням врегулювання конфлікту на Сході нашої держави, відновлення миру та суспільної злагоди на українській землі.

Голова обласної ради передав для школярів і вчителів художні та наукові книги із власної бібліотеки.

Цього дня Петро Ворона також ознайомився з соціальною інфраструктурою села Савинці: оглянув сільський Будинок культури, фельдшерсько-акушерський пункт, дитячий садочок, поспілкувався з мешканцями села. Особливу увагу Петро Ворона приділив питанню проведення ремонту спортивного залу - Савинська сільська рада стала переможцем обласного конкурсу розвитку територіальних громад Полтавської області у 2012 та у 2014 роках, виборола гранти з обласного бюджету на відновлення спортивного залу: влаштування нової підлоги та встановлення автономного опалення.

У робочій поїздці голову обласної ради супроводжували голова районної державної адміністрації Віктор Симоненко та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Козина.