Петро Ворона взяв участь у нараді в облдержадміністрації

e-mail Друк PDF

2 лютого за участю голови обласної ради Петра Ворони відбулася нарада у голови облдержадміністрації Валерія Головка.

У ході наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади були розглянуті питання: про хід проведення мобілізації на території області та готовність застосування загонів оборони для забезпечення територіальної оборони районів (міст) та їх забезпечення матеріально-технічними засобами; про переведення Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту України в режим підвищенної готовності.

В цілому про хід виконання заходів та про вирішення проблемних питань на території області щодо мобілізації людських і транспортних ресурсів доповів військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату Борис Павлов.

Зокрема, він відмітив, що понад 100 одиниць техніки, яка була в задовільному стані, вже передано в зону АТО. Але, зазначив Борис Павлов, деякі керівники підприємств поставилися безвідповідально до військово-транспортного обов’язку.

У контексті вирішення даної проблеми Валерій Головко доручив головам райдержадміністрацій зібрати підприємців своїх районів і провести з ними відповідну роз’яснювальну роботу.

Про виконання заходів, передбачених Положенням про єдину державну систему цивільного захисту, доповів перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло. Зокрема, він відмітив, що в області створено 25 мобільних груп для оперативного реагування на надзвичайні ситуації. Станом на 1 січня 2015 року проінвентаризовано 536 захисних споруд, що становить 43 % від загальної кількості.

Підводячи підсумки Валерій Головко наголосив на необхідності продовження якісного виконання планів мобілізації та заходів щодо підвищення готовності засобів цивільного захисту на території області.

Під час наради у голови обласної ради Петра Ворони виникло декілька питань до роботи правоохоронних органів. Зокрема, він запитав у в.о. начальника управління МВС України в Полтавській області Андрія Балоня з приводу декількох фактів наруги над державною символікою у Оржицькому районі. Також він поцікавився, яка була реакція міліції на образи, що висловлювалися на адресу депутатів під час сесії облради.

Андрій Балонь пообіцяв розібратися в даних питаннях та надати в обласну раду відповідну інформацію.