Зустріч із Йосипом Гофманом

e-mail Друк PDF

3 лютого голова обласної ради Петро Ворона зустрівся з полтавцем, учасником бойових дій Великої Вітчизняної війни, штурму Берліна, учасником міжнародного судового процесу у Нюрнберзі, полковником у відставці Йосипом Давидовичем Гофманом.

У ході розмови відбувся обмін думками щодо ситуації на Сході України. Останній свідок нюрнберзького процесу, Йосип Давидович Гофман ще навесні звернувся до керівників держав колишньої антигітлерівської коаліції із закликом зупинити агресію Росії проти України, яка, на його переконання, може привести до третьої світової війни.

Ветеран засвідчив голові обласної ради свою державницьку патріотичну позицію, зазначив важливість захисту суверенітету і незалежності України, наголосив на необхідності якнайшвидшого врегулювання ситуації, відновленні миру і злагоди на українській землі.

У свою чергу, Петро Ворона розповів про події у зоні АТО, навів приклади героїзму захисників України, які сьогодні мужньо протистоять агресорам і терористам, примножують вітчизняні військово-патріотичні традиції.