Відбулося засідання тимчасової контрольної комісії обласної ради

e-mail Друк PDF

4 лютого відбулося засідання тимчасової контрольної комісії Полтавської обласної ради з питань перевірки фінансово-господарської діяльності підприємств обласної комунальної власності «Полтаватеплоенерго» і «Полтававодоканал».

У засіданні, яке вів голова комісії, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, взяли участь голова обласної ради Петро Ворона, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, депутати обласної ради та представники громадських організацій.

Відповідно до порядку денного, було розглянуто питання щодо витрачання підприємствами «Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканал» у 2014 році коштів на придбання товарно-матеріальних цінностей та на інші види отриманих послуг і їх виконавців.

В обговоренні питання взяли участь голова обласної ради Петро Ворона, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, депутати Тамара Дорохіна, Ігор Супруненко, Юрій Шляховий, Олег Романчук, представники громадськості: Олег Підгорний, Олексій Шаманенко, Роман Стегній, Лідія Шаргородська, Костянтин Волков, Юрій Золотухін, Тетяна Солоділова.

Потому генеральний директор «Полтаватеплоенерго», депутат обласної ради Володимир Чернявський та генеральний директор комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» Олег Кретович відповіли на запитання, які стосувалися оплати за повірку лічильників, перерахунку оплати за теплопостачання у зв’язку з підвищенням зовнішньої температури повітря, укладання договорів із споживачами послуг та інші.

Наразі оприлюднену інформацію комісія взяла до відома та прийняла рекомендації.

Керівникам «Полтаватеплоенерго» і «Полтававодоканалу» рекомендовано надати для ознайомлення копії актів перевірок підприємств державною фінансовою інспекцією.

Державній фінансовій інспекції в області рекомендовано прискорити проведення планових перевірок підприємств «Полтаватеплоенерго» і «Полтававодоканал».

Комісія рекомендувала Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації, який здійснює оперативне керування «Полтаватеплоенерго» і «Полтававодоканалом», підготувати пропозиції по вдосконаленню роботи цих підприємств.

Депутату Тамарі Дорохіній доручено провести перевірку матеріалів, на підставі яких Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, були затверджені діючі для підприємства «Полтаватеплоенерго» тарифи.

Комісія уповноважила громадську активістку Тетяну Солоділову вивчити фінансову документацію комунального підприємства «Полтвававодоканал» на придбання товарно-матеріальних цінностей та на інші види отриманих послуг.