У Полтаві відкрито фотовиставку газети «День» -2014

e-mail Друк PDF

6 лютого у Полтавському художньому музеї (Галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відкрито фотовиставку «День»-2014 в рамках Днів газети «День» у Полтаві.

Як поінформували організатори виставки, експозиція вміщує 200 світлин з-поміж переможців XVI Міжнародного фотоконкурсу газети «День». Вони обрані з понад 2 тис. фоторобіт, надісланих з усіх куточків України як фотографами-професіоналами, так і фотолюбителями у номінаціях «Події», «Особистості», «Український світ», «Життя як воно є», «Світ очима дітей» та в окремій номінації від міжнародної організації ПР ООН «Будуємо нову країну разом».

До відвідувачів виставки – представників творчої інтелігенції, громадськості, молоді – звернулися голова обласної ради Петро Ворона, головний редактор газети «День» Лариса Івшина, голова благодійного фонду підтримки ініціатив газети «День» Микола Гриценко, ректор Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка Микола Степаненко.

Петро Ворона, зокрема, відзначив високу майстерність та емоційність представлених фоторобіт, які викликають «тяжкий щем душі», актуальність тематики. Він наголосив, що газета «День» займає державницьку позицію, правдиво висвітлює події суспільно-політичного життя, сприяє патріотичному вихованню молоді.

Голова обласної ради акцентував увагу на головному завданні, яке стоїть перед кожним українцем – зробити все для того, щоб зупинити ворога.

- Доля України, її майбутнє залежить від позиції кожного з нас, - сказав Петро Ворона.

Від імені обласної ради Петро Ворона висловив вдячність головному редактору часопису «День» Ларисі Івшиній за виставку, яка є подією у культурному житті духовної столиці України.

Виставка «Дня» - це фотолітопис того, як і чим жила Україна минулий рік, що став для усіх нас роком викликів та випробувань. Значна частина світлин присвячена саме подіям Революції Гідності та війні на Сході України.

Фотоконкурс «Дня», що проводиться щорічно з 1999-го року, -? це найбільший соціальний проект газети, який став її візитівкою.

Традиційно відвідувачі виставки можуть відчути себе членами журі, віддавши свій голос за найцікавішу, на їхній погляд, світлину. У день закриття виставки за результатами цього голосування буде оголошено володаря титулу глядацьких симпатій від Полтави.

Виставка триватиме до 2 березня.

У відкритті виставки взяв участь заступник голови обласної ради Володимир Микійчук.