Закриття ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

e-mail Друк PDF

9 лютого голова обласної ради Петро Ворона взяв участь у закритті ІІ етапу 24-го обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, який відбувся в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

Петро Ворона звернувся із словами привітання до учасників форуму: «В успішному житті необхідно зробити рішучі кроки, сьогодні ви - зробили перший. Дізнались що таке наукова робота, яка її структура. В майбутньому, я впевнений, що кожен з вас стане доктором наук, професорами, а можливо і академіком. Сьогодні українське суспільство переживає складні часи, на нас чекає багато реформ та змін, тому дуже важливо, щоб ми виховували справжніх патріотів своєї країни, людей здатних захистити державу у тому числі і на інтелектуальному фронті. Зараз час дуже важкий, ми на вас покладаємо великі надії, успіху вам. Ваші сміливі ідеї, нестандартні рішення здатні змінити на краще життя суспільства, ви можете збагатити нашу науку своїми винаходами і відкриттями і перетворите її у потужний ресурс економічного зростання нашої держави».

Кожного року кількість учасників наукового заходу збільшується, у 2015 - в обласному етапі конкурсу взяло участь 729 учнів-членів наукових товариств Полтавського територіального відділення МАН України.

Найбільше науково-дослідницьких робіт представлено в секціях української літератури та історичного краєзнавства. Перше місце на обласному рівні зайняла команда молодих науковців Кременчука, на другому – Полтави і третє місце посіли представники Лубен.

Переможці обласного туру будуть направлені до участі у ІІІ етапі конкурсу, який відбудеться навесні у Києві.