Володимир Марченко зустрівся з Генеральним консулом Республіки Польща у Харкові

e-mail Друк PDF

11 лютого перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко здійснив робочу поїздку у м. Харків та зустрівся з Генеральним консулом Республіки Польща у Харкові паном Станіславом Лукасіком.

Володимир Марченко поінформував пана Генерального консула про співпрацю у 2014 році Полтавської обласної ради з Фундацією Менеджерських ініціатив м. Люблін (керівник пан Павел Прокоп) та програмою «Study Touts to Poland» (керівник пан Мирослав Скурка) щодо вивчення польського досвіду системних змін, місцевого самоврядування, формування громадянського суспільства, розвитку молодіжних організацій.

Як наголосив Володимир Марченко, за ініціативи цих громадських організацій та за їхньої безпосередньої участі на Полтавщині були успішно реалізовані вісім проектів, які сприяли розвитку дружніх і партнерських зв’язків між Україною та Республікою Польща. Очікується, що і в нинішньому році співробітництво з Фундацією Менеджерських ініціатив та програмою «Study Touts to Poland» буде продовжено.

Володимир Марченко озвучив побажання сільських голів Полтавщини ґрунтовно вивчити польський досвід проведення адміністративно-територіальної реформи, поспілкуватися з польськими колегами. Відтак, попросив пана Генерального консула вишукати можливість збільшити кількість працівників органів місцевого самоврядування області, які візьмуть участь у навчально-ознайомчих поїздках до Польської Республіки.

Це прохання було взято до відома.

У свою чергу, пан Станіслав Лукасік зазначив важливість українсько-польського співробітництва в економічній площині на рівні регіонів та висловив готовність сприяти у визначенні польського воєводства для укладання відповідної угоди про співпрацю з Полтавською областю.

Пан Генеральний консул також повідомив, що планує відвідати Полтавщину з робочим візитом наприкінці лютого - початку березня та предметно обговорити з керівниками області питання подальшої співпраці.

Зустріч Володимира Марченка з паном Станіславом Лукасіком відбулася відповідно до запрошення Генерального консульства Республіки Польща у Харкові.