Нарада в облдержадміністрації

e-mail Друк PDF

16 лютого голова обласної ради Петро Ворона взяв участь у щотижневій нараді, яку провів голова облдержадміністрації Валерій Головко.

Відповідно до порядку денного, було розглянуто питання про хід проведення мобілізації та стан цивільного захисту населення на території області. Інформували обласний військовий комісар Борис Павлов, начальник управління надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Віктор Стеблянко, начальник головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій в області Роман Кириленко. Йшлося про рівень виконання завдань мобілізації, організацію та проведення навчань з цивільної оборони населення, готовність системи оповіщення населення та сховищ, формування матеріального резерву тощо.

Голова обласної ради Петро Ворона передав голові облдержадміністрації слова вдячності командування восьмої окремої санітарної роти, яка сформована на Полтавщині, за надану допомогу по матеріально-технічному забезпеченню санітарних автомобілів – на сьогодні всі вони відремонтовані та на ходу.

В обговоренні питання Петро Ворона висловив критичні зауваження стосовно кадрового забезпечення військкоматів, відсутності належногодосвіду у працівників, що негативно позначається на виконанні поставлених завдань із проведення мобілізації.

У ході наради також були розглянуті питання про пріоритетні завдання розвитку агропромислового комплексу; про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

За розглянутими питаннями Валерій Головко дав відповідні протокольні доручення.