Петро Ворона та полтавські волонтери зустрілися із захисниками України у зоні АТО

e-mail Друк PDF

Цими вихідними голова обласної ради Петро Ворона, волонтери Олег Перепелиця та Віра Маслак відвідали підрозділи Збройних Сил України у селищах. Куйбишеве та Розівка, місті Маріуполі Донецької області, де проходить антитерористична операція.

Петро Ворона та волонтери поспілкувалися з командирами та бійцями 8-ї окремої санітарної роти, що сформована на Полтавщині. Обласна рада постійно опікується проблемами цього підрозділу, допомагає у матеріально-технічному забезпеченні. Навідався голова обласної ради й до своїх бойових побратимів, що несуть службу під Маріуполем.

Бійцям передано продуктові набори від підприємста «SmaCom» з с. Дейманівки Пирятинського району, ліки, пічки-буржуйки, теплі речі та продукти від Полтавського батальйону небайдужих, полтавської громади та Державного підприємства «Дослідне господарство «Степне» (кер. П.Г.Сокирко). Владика Федір передав захисникам України обереги та молитовники, а прихожанки Свято-Успенського кафедрального собору Української Православної Церкви Київського Патріархату - полтавські галушки та вареники.

«Тут справжні патріоти. Я гордий, що був серед них. Приємно, що полтавців можна зустріти по всій лінії АТО. Вони з честю виконують бойові завдання, як і належить чоловікам. Хочеться вірити, що наступить справжнє перемир’я, і всі вони живі і здорові повернуться додому», - зазначив Петро Ворона.

До речі, чотирьох полтавців голова привіз до Полтави у довгоочікувану відпустку.

Микола Власенко, розвідник батальйону «Фенікс», активний учасник полтавського Євромайдану зазначив на своїй сторінці у Фейсбуці: «За галушки та вареники, дівчатка та любі жінки, ми всім серцем вам вдячні за такі ласощі, бо ми так за ними сумуємо! Мало того, вони ще раз дають нам змогу згадати домівку, коханих жінок та любих батьків, ще раз дають зрозуміти , що ми тут не самі, що за нас хтось переживає та сумують за нами! Низький Вам уклін і спасибі Вам за Ваші люблячі руки, які ліпили ці вареники і галушки !!!»