Скликається сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

16 березня голова обласної ради Іван Момот підписав розпорядження про скликання четвертої сесії обласної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 30 березня 2011 року о 10 годині у залі засідань обласної ради (м. Полтава, вул. Жовтнева, 45).

На розгляд сесії внесені питання:

1. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2010 рік.

2. Про обласну Програму розвитку галузі тваринництва на 2011-2015 роки.

3. Про затвердження обласної Програми розвитку туризму і курортів на 2011-2015 роки.

4. Про продовження терміну дії "Обласної Програми будівництва підвідних газових мереж до сільських населених пунктів Полтавської області на 2008-2010 роки" до кінця 2012 року.

5. Про комплексну Програму профілактики правопорушень на 2011-2015 роки.

6. Про Програму безпеки дорожнього руху на 2011-2014 роки.

7. Про затвердження регіональної Програми технічного і фінансового забезпечення, подальшого збереження, вдосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Полтавської області на період до 2015 року.

8. Про затвердження регіональної цільової соціальної Програми забезпечення пожежної безпеки на 2011-2015 роки.

9. Про затвердження регіональної цільової соціальної Програми розвитку цивільного захисту Полтавської області на 2011-2015 роки.

10. Про затвердження обласної цільової соціальної Програми протимінної діяльності на 2011-2014 роки.

11. Про обласну Програму "Попередження виникнення аварійних ситуацій в окремих загальноосвітніх навчальних закладах області на 2011 рік".

12. Про внесення змін до обласної Програми зайнятості населення на 2010-2011 роки, затвердженої рішенням двадцять четвертої сесії обласної ради п’ятого скликання від 26 лютого 2010 року.

13. Про затвердження Програми професійної орієнтації учнівської молоді Полтавської області на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей у 2011 - 2014 роках.

14. Про затвердження Порядку забезпечення препаратами інсуліну за рахунок цільових видатків обласного бюджету на забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий діабет у 2011 році.

15. Про Регіональну програму комунікації органів виконавчої влади з громадськістю та сприяння розвитку громадянського суспільства на 2011 рік.

16. Про Програму організації підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування та навчання депутатів місцевих рад Полтавської області на 2011-2014 роки.

17. Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2011 році.

18. Про результати обласного конкурсу проектів і програм розвитку територіальних громад Полтавської області 2010 року.

19. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2011 рік.

20. Про інформацію прокурора області про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території області.

21. Про інформацію начальника управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території області.

22. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

23. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

24. Про продаж шляхом проведення аукціону нежитлових будівель за адресою: смт Семенівка, вул. Чапаєва, 178.

25. Про продаж шляхом проведення аукціону нежитлового приміщення за адресою: м. Кременчук, вул. Молодогвардійців, 30.

26. Про надання в оренду цілісного майнового комплексу "Видавництво "Кременчук".

27. Про внесення змін до "Обласної Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області на 2008-2009 роки".

28. Про припис заступника прокурора області на рішення другого засідання першої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання від 7 грудня 2010 на Положення "Про помічника-консультанта депутата Полтавської обласної ради та опис посвідчення консультанта депутата Полтавської обласної ради".

29. Про комісію обласної ради з питань поновлення прав реабілітованих.

30. Про внесення змін до складу кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Полтавської області.

31. Про затвердження нової редакції Положення про щорічну премію імені Панаса Мирного.

32. Про Положення про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області.

33. Про надання гірничого відводу приватному підприємству "Будзабезпечення" для розробки Новоселівського родовища піску на території Полтавського району Полтавської області.

34. Про надання гірничого відводу товариству з обмеженою відповідальністю "Новоаврамівський цегельний завод" для розробки Новоаврамівського родовища суглинків на території Хорольського району Полтавської області.

35. Про надання гірничого відводу товариству з обмеженою відповідальністю "Солошинський гранітний кар'єр" для розробки Солошинського родовища гранітів на території Кобеляцького району Полтавської області.

36. Про Звернення до Верховної Ради України щодо внесення змін до Бюджетного кодексу України.

37. Про погодження кандидатур для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.

38. Різне.

На сесію запрошуються народні депутати України (за списком), голова обласної державної адміністрації, заступники голови обласної державної адміністрації, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, керівники управлінь і відділів облдержадміністрації, керівники обласних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, керівники профспілкових органів області, представники партійних та громадських організацій (за списком), представники акредитованих засобів масової інформації.