Зустріч із Почесним Консулом Азербайджанської Республіки у Харкові

e-mail Друк PDF

19 лютого голова обласної ради Петро Ворона та перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло зустрілися з Почесним Консулом Азербайджанської Республіки у Харкові паном Афганом Салмановим, який перебуває на Полтавщині з робочим візитом.

У ході зустрічі було обговорено трагічні події у місті Ходжали у ніч з 25 на 26 лютого 1992 року. Було констатовано, що конфлікт між вірменським та азербайджанським народами та його наслідок - Ходжалинська трагедія - відбулися за безпосередньої участі третьої сторони, яка сьогодні відстоює свої інтереси вже на українській землі.

Учасники зустрічі зазначили право кожного народу самостійно вирішувати свою долю, важливість розв’язання конфліктних ситуацій мирним шляхом.

Петро Ворона подякував за підтримку України Азербайджанською Республікою, яка визнала територіальну цілісність Української держави на міжнародному рівні.

Було наголошено на необхідності збереження взаєморозуміння і довіри, які незмінно притаманні українсько-азербайджанським відносинам, подальшому розвитку дружніх стосунків між українським та азербайджанським народами, розглянуто перспективи співпраці в економічній площині.