Голова обласної ради зустрівся з народним депутатом України

e-mail Друк PDF

20 лютого відбулася зустріч голови обласної ради Петра Ворони з народним депутатом України (виборчий округ №147, Полтавська область), членом депутатської групи «Економічний розвиток», членом Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Олегом Кулінічем.

У ході зустрічі було обговорено питання внесення змін до чинного законодавства для забезпечення ефективної діяльності аграрного сектору економіки, продовольчої безпеки держави та розвитку сільських територій.

Олег Кулініч прийняв пропозицію Петра Ворони взяти участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин, розглянути проблемні питання функціонування сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, сприяти їхньому врегулюванню на законодавчому рівні.

Народний депутат розповів про підготовлені та внесені ним на розгляд парламенту законопроекти. Він зазначив, що вважає за доцільне залучати до розробки законопроектів не тільки експертів та юристів, а й аграріїв-практиків, керівників сільськогосподарських підприємств та представників аграрних асоціацій.

Олег Кулініч підкреслив, що у своїй депутатській діяльності відстоював і надалі відстоюватиме інтереси Полтавської області та виборців, зокрема трудівників села.