Петро Ворона: "Вдячний за Вашу громадянську позицію!"

e-mail Друк PDF

20 лютого голова обласної ради Петро Ворона взяв участь у відправленні 170 бійців зведеного загону міліціонерів та батальйону особливогопризначення патрульної служби «Полтава» та «Кременчук» у зону проведення Антитерористичної операції. Поїдуть міліціонери у чотири точки зони АТО Донецької та Луганської областей, щоб замінити своїх колег.

“Після виконання цього обов’язку нікому з вас не буде соромно дивитися в очі дітям та внукам. Хочу побажати, що ви всі повернулися живі та здорові. Ми ж робитиме все так, що у вас було менше проблем. Від імені полтавців висловлюю вам щиру вдячність за вашу громадянську позицію”, – наголосив Петро Ворона у своєму виступі.

Голова Полтавського обласного об’єднання ТОВ «Просвіта» Микола Кульчинський подарував бійцям 100 примірників творів Тараса Шевченка та поезій полтавського автора Леоніда Лемана.

Благословити, підтримати правоохоронців та дати їм духовну настанову завітав Архієпископ Полтавський і Кременчуцький, УПЦ Київського Патріархату, владика Федір Кожному бійцю він вручив іконку з молитвою, окропив освяченою водою та звернувся до Всевишнього з проханням оберігати міліціонерів у їхній непростій та благородній справі.