«Приїдь, навчись, реалізуй»

e-mail Друк PDF

20 лютого заступник голови обласної ради Володимир Микійчук взяв участь у Всеукраїнському з’їзді представників регіональних осередків «Приїдь, навчись, реалізуй».

Завданням заходу стало формування єдиної потужної команди регіональних представників для об’єднання студентства України та напрацювання спільних проектів для розвитку соціально-свідомої молоді та вирішення студентських проблем.

Проект відбувався за підтримки Комітету із питань освіти та науки Верховної ради України. У з’їзді взяли участь близько 50 активістів з більш ніж 14 регіонів України. Знайомство із духовною столицею України пройшло у вигляді екскурсії історичною частиною міста, захоплюючого квесту та майстер-класу із приготування полтавських галушок.

У своєму виступі Володимир Микійчук наголосив, що молодь завжди знаходиться в авангарді суспільного розвитку, є основним кадровим і стратегічним ресурсом. Саме тому питанню залучення студентської молоді до участі у суспільному житті академічних та територіальних громад, формуванню у молодих людей активної життєвої позиції, на думку Володимира Микійчука, потрібно приділяти якомога більше уваги.

Заступник голови обласної ради поінформував делегатів з’їзду про досвід обласної ради у підтримці партнерського діалогу, взаємодії між інституціями студентського та місцевого самоврядування на обласному рівні. Зокрема, йшлося про діяльність Школи майбутнього депутата, щорічний конкурс студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування до самоврядування громад», проведені за сприяння обласної ради тренінги для молоді Фундацією менеджерських ініціатив із міста Любліна (Республіка Польща).