Хроніка робочого дня голови обласної ради 25 лютого

e-mail Друк PDF

Петро Ворона провів особистий прийом громадян – жителів міста Полтави, Оржицького, Зіньківського, Шишацького та Полтавського районів.

Звернення стосувалися житлових питань, приватизації, надання матеріальної допомоги на лікування тяжкохворої дитини, виділення земельної ділянки учаснику АТО, роботи органу місцевого самоврядування, забезпечення потреб переселенців зі Сходу України.

За порушеними на особистому прийомі клопотаннями голова обласної ради дав доручення відповідним службам та зобов’язав їх у порядку контролю доповісти про реагування на запити громадян.

 

* * *

Петро Ворона виступив перед бійцями спецпідрозділу «Полтава» УМВС України в області, які у черговий раз, після ротації, відбувають у зону АТО. Голова обласної ради подякував правоохоронцям за самовідданість та професіоналізм.

«Я тут, щоб висловити свою повагу вам за вашу гідність, - сказав Петро Ворона. - Ви — справжні чоловіки. Я гордий за вас, таких чоловік на Полтавщині чимало й саме ви утримуєте ворога та оберігаєте нашу цілісність та незалежність. Хочеться побажати, щоб кожен із вас був максимально обережним та повернувся до своєї родини. Щоб у такому ж складі ми вас всіх і зустріли. І щоб ця проклята війна якомога швидше закінчилася. Високий професіоналізм полтавської міліції та її керівників, що неодноразово були в зоні АТО відомий. Бажаю всім повернутися живими та здоровими».

Голова обласної ради вручив командиру міліцейської роти Валерію Лестюхіну Грамоту обласної ради за сумлінне виконання службових обов’язків та боротьбу з тероризмом.

 

 

 

 

 

* * *

Петро Ворона взяв участь у засіданні «круглого столу» «Біла книга освіти Полтавщини», який відбувся в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського.

У своєму виступі голова обласної ради зазначив, що освіта повинна гарантувати формування інтелектуального потенціалу нації, що забезпечить розвиток вітчизняної економіки, науки та культури, добробут і процвітання суспільства. Важливу роль у цьому, на думку Петра Ворони, має відігравати вчитель, його ґрунтовні фахові знання, професіоналізм, активна громадянська позиція та високий моральний рівень, зокрема патріотизм. За словами Петра Ворони, педагог має бути взірцем освіченості, людяності, порядності, мудрим добрим наставниками для своїх вихованців.

Петро Ворона наголосив, що зміст освіти повинен обов’язково відповідати потребам суспільства. Відтак, підтримав створення «Білої книги освіти Полтавщини» - сучасного формату аналізу та моделювання освітньої політки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* * *

Петро Ворона взяв участь у відкритті XL Міжнародної науково-методичної конференції «Якість вищої освіти: вдосконалення змісту та організації практичної підготовки студентів», яка проходить у вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Виступаючи перед учасниками конференції - науково-педагогічними працівниками з України, Грузії, Білорусії, Болгарії, Словакії, Петро Ворона назвав питання підвищення якості практичної підготовки спеціалістів у вищих навчальних закладах актуальним, адже міцні фахові професійні знання у поєднанні з практичними навичками та уміннями забезпечують конкурентоздатність випускників на ринку праці. Від цього значною мірою залежить майбутнє Української держави, бо саме випускники вишів зміцнюватимуть національну економіку, здійснюватимуть управлінську діяльність.

За словами Петра Ворони, саме у вищих навчальних закладах формується еліта України.Тому необхідно приділяти якомога більше уваги кадровим питанням - подвижницька праця викладачів повинна нести молодим людям радість пізнання, відкриттів, духовне збагачення.

Потому голова обласної ради зупинився на досвіді обласної ради щодо встановлення та підтримки постійного партнерського діалогу, взаємодії між інституціями студентського та місцевого самоврядування на обласному рівні. Йшлося про роботу школи майбутнього депутата для студентів вищих навчальних закладів 3-4 рівня акредитації, щорічний конкурс студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування до самоврядування громад».