На порядку денному правова, правоохоронна та оборонна проблематика

e-mail Друк PDF

25 лютого відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку, яке провів її очільник Михайло Кривошей. У роботі зібрання взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, представники дотичних відомств і установ, громадськості

Із врахуванням думок, висловлених депутатами обласної ради Владиславом Руденком, Дмитром Хрістовим та Сергієм Шевяковим, пропозицій від Громадських рад при обласній раді та облдержадміністрації взято до відома інформації: “Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Полтавської області” та “Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Полтавської області”, заплановані для оприлюднення на пленарному засіданні сесії обласної ради.

 

Із основними тезами названих інформацій присутніх ознайомили перший заступник прокурора області Юрій Кравченко та заступник начальника штабу УМВС України в області Олександр Пітель.

Члени постійної комісії, також, проаналізували стан виконання регіональної програми «Територіальна оборона» за 2014 рік та, разом із критичними зауваженнями, попередньо розглянули проект аналогічної програми на 2015 рік. При цьому рекомендовано включити до неї шляхом об’єднання і окремі заходи, передбачені у розглянутому проекті обласної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху, оскільки у реаліях сьогодення вони є суміжними.

На засіданні отримала схвалення ініціатива депутата обласної ради Дмитра Хрістова щодо ухвалення сесією обласної ради Заяви на підтримку Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором, а так званих «ДНР» і «ЛНР» - терористичними організаціями.

Безпосередньо під час зібрання було знайдено й алгоритм задоволення по суті звернення військового комісара обласного військового комісаріату, до чого виявило добру волю керівництво Полтавської філії ПАТ «Укртелеком».

У «різному» було взято до відома ряд пропозицій та критичних зауважень, висловлених представниками громадськості Олегом Подгорним та Ніною Кузьменко.