Відбулося засідання колегії облдержадміністрації та регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування

e-mail Друк PDF

26 лютого за участю голови обласної ради Петра Ворони відбулося спільне засідання колегії облдержадміністрації та регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Вів засідання перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло.

На початку засідання Петро Ворона та Олег Пругло вручили відзнаку Почесного енергетика України слюсарю Кременчуцької ТЕС Олександру Миронову.

Відповідно до порядку денного були розглянуті питання: про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету області за 2014 рік; про об’єкти незавершеного будівництва, що мають ступінь будівельної готовності не менше, ніж вісімдесят відсотків, та можуть бути пристосовані до потреб вимушених переселенців з тимчасово окупованих територій; про надання соціального супроводу, оздоровлення і санаторного лікування та оформлення пільг учасникам АТО, які підлягають весняній демобілізації.

У контексті останнього питання порядку денного голова обласної ради Петро Ворона вніс пропозицію розробити проект обласної Програми, яка включатиме конкретні заходи по наданню допомоги учасників бойових дій в ході антитерористичної операції на Сході України: соціальній адаптації, професійному навчанню, працевлаштуванню, оздоровленню та ін.

У «різному» Петро Ворона звернув увагу директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктора Лисака на випадки, коли медичні комісії при військкоматах визнають придатними до несення військової служби та мобілізації до Збройних сил осіб із серйозними захворюваннями, зокрема на туберкульоз.

Депутат обласної ради Степан Бульба порушив проблему постачання у заклади торгівлі «соціального хліба» для малозабезпечених верств населення.