У Полтаві відкрилася виставка унікального харківського художника

e-mail Друк PDF

3 березня у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського урочисто відкрито персональну виставку «Україна. Віра. Надія. Любов» відомого українського художника зі світовим іменем Олега Лазаренка.

Від обласної ради Олега Лазаренка та відвідувачів привітав заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, який назвав виставку значною подією у культурно-мистецькому житті Полтавського краю. Він відзначив творчі здобутки митця, його високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у примноження та популяризацію образотворчого мистецтва.

При цьому Володимир Микійчун наголосив, що за кожною картиною, представленою на виставці, ми бачимо особистість майстра, його високу духовність, любов до людини, патріотизм.

- Картини Олега Лазаренка варто не тільки побачити, а й відчути їх, перейнятися авторською ідеєю, - зазначив Володимир Микійчук.

Заступник голови обласної ради висловив упевненість, що виставка робіт художника Олега Лазаренка у Полтаві не залишить байдужим жодного із з відвідувачів, додасть шанувальників таланту великого художника, глядачам - життєвої наснаги та віри у завтрашній день.

Картини Олега Лазоренка, який живе і працює у Харкові, сьогодні можна побачити в експозиціях і фондах багатьох музеїв, приватних колекціях України, Росії, Німеччини, Венесуели, Сінгапуру. ОАЕ, Індії, Латвії, інших країн. Творчість художника вражає досконалістю складної мозаїчної техніки виконання - вмілим підбором та поєднанням кольорів і світла, образністю та емоційністю. На персональній виставці митця у Полтаві представлено понад два десятки об’ємних оригінальних полотен, тематика яких - рідна земля, людина, духовність.