Пам’яті Тараса Шевченка

e-mail Друк PDF

9 березня, у день народження Тараса Шевченка до пам’ятника великому Кобзареві у Полтаві прийшли керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, державні службовці, представники громадськості, творчої інтелігенції, духовенства, ветерани, молодь. Серед присутніх – голова обласної ради Петро Ворона, перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, Полтавський міський голова Олександр Мамай, начальник УМВС України в області Олег Бех, народний депутат України Юрій Бублик,

Пролунали вірші та пісні, написані на вірші Кобзаря.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять усіх полеглих за свободу і незалежність України.

Потому відбулося традиційне покладання квітів.

В інтерв’ю журналістам місцевих ЗМІ Петро Ворона відзначив важливу роль Тараса Шевченка у боротьбі за свободу та щасливе майбутнє українського народу, актуальність його творів. Зокрема, голова обласної ради процитував поетичні рядки Кобзаря: «Борітеся – і поберете», «Об’єднайтеся, брати мої». При цьому Петро Ворона наголосив, що від віри у перемогу, натхнення, патріотизму сучасників залежить майбутнє України.

- Сьогодні всі українці повинні об’єднатися у боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність своєї держави, незважаючи на політичні симпатії та релігійні переконання. Така єдність має базуватися на патріотизмі та духовності, - сказав Петро Ворона.