Відпрацьовано механізм соціального супроводження демобілізованих учасників АТО

e-mail Друк PDF

17 березня за участю голови обласної ради Петра Ворони та першого заступника голови обласної ради Володимира Марченка в облдержадміністрації відбулася нарада щодо реалізації механізму соціального супроводження, організації відпочинку (з наданням оздоровчих послуг) учасників АТО, які підлягають весняній демобілізації.

Вів нараду перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло.

Керівників соціальних служб області було поінформовано про порядок демобілізації та постановки на військовий облік військовослужбовців, які виконували військовий обов’язок у зоні АТО; надання демобілізованим відповідного статусу, соціальних пільг, прав і гарантій, зокрема щодо надання земельних ділянок у містах і селищах області; представлено механізм міжвідомчої взаємодії при здійсненні соціального супроводження, організації відпочинку демобілізованих учасників бойових дій у зоні АТО та членів їхніх сімей.

В інтерв’ю журналістам Полтавської ОДТРК «Лтава» голова обласної ради Петро Ворона наголосив, що обласна рада зробила перший крок, прийнявши на двадцять сьомій позачерговій сесії обласної ради рішення про виділення понад 2,8 млн. грн. на оздоровлення полтавців, які незабаром повернуться із зони АТО після демобілізації, та членів їхніх сімей. Наступний крок, на думку Петра Ворони, повинні зробити міські ради міст обласного значення та районні ради - прийняти відповідні рішення. Разом із тим, голова обласної ради підкреслив важливість забезпечення належного рівня роботи з демобілізованими військовослужбовцями та їхніми сім’ями, а також сім’ями загиблих, неприпустимість проявів бюрократизму та нетактовності з боку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування до захисників України та їхніх рідних.