Розглянуто запити на отримання коштів в рамках виконання Регіональної програми «Територіальна оборона» на 2015 рік

e-mail Друк PDF

17 березня відбулася нарада по питанню розподілу коштів за Регіональною програмою «Територіальна оборона» на 2015 рік, затвердженою обласною радою на двадцять сьомій позачерговій сесії обласної ради.

У нараді взяли участь голова обласної ради Петро Ворона, голова облдержадміністрації Валерій Головко, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, голова постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку Михайло Кривошей, депутат обласної ради Юрій Цомартов, керівники силових структур і відомств, представники обласного військового комісаріату, військових частин, громадських організацій.

У ході зібрання було попередньо розглянуто та проаналізовано запити на отримання коштів на забезпечення функціонування підрозділів силових структур та Державної служби України з надзвичайних ситуацій в рамках виконання Регіональної програми «Територіальна оборона» на 2015 рік.

Відповідальним виконавцям програми рекомендовано надати на розгляд постійних комісій обласної ради розпис коштів за заходами.