На порядку денному – виконання обласних програм

e-mail Друк PDF

19 березня постійна комісія обласної ради з питань промислової політики, підприємництва та інвестицій розглянула виконання профільних обласних програм.

У засіданні, яке вів голова комісії Микола Данилейко, взяли участь голова обласної ради Петро Ворона, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, депутат обласної ради від Кобеляцького виборчого округу Анатолій Шкарбан, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості.

Про виконання Комплексної програми розвитку малого підприємництва у Полтавській області на 2013-2014 роки доповів виконуючий обов’язки директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Дмитро Орлов. Йшлося про створення молодіжного бізнес-інкубатора при Полтавському національному технічному університеті, молодіжного бізнес-центру при Полтавському університеті економіки і торгівлі, навчально-консультативного центру «Власна справа» при Полтавській державній аграрній академії та їхню роботу, надання фінансової допомоги суб’єктам малого підприємництва на реалізацію бізнес-проектів. Разом із тим, було звернуто увагу на недостатній рівень фінансуванні Програми з обласного бюджету –5% від запланованого.

Цю інформацію комісія взяла до відома та рекомендувала розробити проект відповідної програми на 2015-2016 роки.

Також було розглянуто інформацію Дмитра Орлова про виконання Програми розвитку внутрішнього виробництва на 2012-2015 роки «Модернізація – стратегічний вибір Полтавщини», спрямованої на розвиток галузей, які забезпечують внутрішнє споживання, підтримку вітчизняних товаровиробників. Зокрема, щодо реалізації в області ряду інвестиційних проектів у промисловості та сільському господарстві.

Наразі комісія рекомендувала Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації надати в обласну раду інформацію про проведений моніторинг виконання завдань цієї Програми.

У ході засідання депутати розглянули звернення Кобеляцької районної ради та районної державної адміністрації стосовно врегулювання ситуації, зумовленої рішенням про призупинення у 2015 році виробничої діяльності ВП «Кобеляцький цукровий завод» ТОВ АФ «Добробут».