Відбулося спільне засідання постійних комісій обласної ради

e-mail Друк PDF

19 березня відбулося спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань бюджету та управління майном, молодіжної політики, спорту та туризму , в якому взяли участь голова обласної ради Петро Ворона, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості.

У ході засідання депутати розглянули та підтримали питання про спрямування у 2015 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на часткове фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які у минулих роках отримували підтримку з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Субвенція у сумі 2,9 млн. грн. буде спрямована на підтримку ДЮСШ обласних організацій ФСТ «Колос», «Україна», «Спартак».

Потому члени постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму відповідно до порядку денного розглянули профільні питання.

Комісія розглянула та підтримала проект обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки, метою якої є створення сприятливих умов для якісного відпочинку та оздоровлення насамперед дітей, включених до терміну «діти, які потребують особливої уваги і підтримки», дітей учасників бойових дій, працівників бюджетної сфери тощо. Обсяг коштів передбачений на виконання заходів програми сформований з видатків місцевих бюджетів, зокрема, з обласного  – 36 млн. грн.

Депутати також підтримали пропозицію відділу у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації внести на розгляд чергової сесії обласної ради проект обласної Програми з реалізації молодіжної політики, підтримки сім`ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2015-2019 роки. Виконання заходів Програми сприятиме створенню належних соціально-економічних умов для повноцінного і самодостатнього функціонування сім’ї, виховання дітей, формування ґендерної культури сімейних стосунків, підвищення відповідальності батьків за виховання дітей, реалізації державної молодіжної політики.

З поміж іншого депутати розглянули та погодили єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Полтавської області на 2015 рік, Програму розвитку комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Олімпійські надії»» на 2015–2017 роки, опрацювали питання про організацію підготовки Обласних спартакіад серед державних службовців та депутатів, затвердили план роботи постійної комісії на 2015 рік.