Володимир Микійчук: Адміністративні послуги для громадян мають бути доступними та якісними

e-mail Друк PDF

24 березня заступник голови обласної ради Володимир Микійчук взяв участь у семінарі, під час якого експерти з Луцька, Львова, Вінниці та Києва поділитися своїм досвідом та обговорили перспективи роботи Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

“У зв’язку з тим, що до нас швидкими темпами наближається децентралізація і адміністративна реформа, нам сьогодні є що обговорити. Переконаний, що створення зручних умов для отримання громадянами адміністративних послуг є одним із важливих наших завдань. Адмінпослуги мають стати доступними та якісними”, – зауважив у вступному слові Володимир Микійчук, відкриваючи зустріч.

Потому в.о. начальника Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Дмитро Орлов поінформував про те, що на Полтавщині уже успішно працюють 30 ЦНАПів, які з початку року надали понад 40 тис. адміністративних послуг.

Учасники семінару мали можливість ознайомитися з найкращим досвідом організації роботи Центрів надання адміністративних послуг.

Заступник голови Центру політико-правових реформ (м.Київ) Віктор Тимощук наголосив: “Сьогодні, на мій погляд, у вас є унікальна можливість поспілкуватися з лідером щодо ефективності роботи ЦНАПів. Це місто Луцьк, яке, мабуть, найуспішніше реалізувало усі послуги з 523-го розпорядження і більш-менш безпроблемно їх надає”.

Також своїм досвідом у наданні адміністративних послуг поділилися представники Вінниці, які розповіли про механізм співпраці облдержадміністрації з райдержадміністраціями.