Про особистий прийом громадян у квітні-червні 2015 року

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Петро Ворона видав розпорядження про затвердження графіка особистого прийому громадян у Полтавській обласній раді у квітні-червні 2015 року.

Керуючись статтею 40 Конституції України, статтею 22 Закону України «Про звернення громадян», статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 10 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», для забезпечення реалізації прав громадян на звернення встановлено, що голова обласної ради Петро Ворона прийматиме громадян кожної середи; перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко – 7.21 квітня, 5, 19 травня, 2, 16 червня; заступник голови обласної ради Володимир Микійчук – кожного четверга.

Прийом громадян проводитиметься в приміщенні обласної ради: головою обласної ради – з восьмої до десятої години; першим заступником та заступником голови обласної ради – з десятої до дванадцятої години.

З метою економії часу громадян, попередньо записатися на прийом можна зателефонувавши за номерами: 2-09-90, 56-47-64 або за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева, 45, к.416, к.433