Зустріч із журналістами та художниками

e-mail Друк PDF

1 квітня голова обласної ради Петро Ворона провів зустріч із директором Міжнародного фестивалю мистецтв «Гоголь-фентезі» Валерієм Круговим, редактором журналу «Військо України» Ігорем Кузнєцовим, військовими журналістами, а також з учасниками Міжнародної виставки-конкурсу карикатур «Карлюка-2015», зокрема з всесвітньо відомим майстром карикатури із Швеції паном Рібером Хансеном.

У ході зустрічі гості презентували Петру Вороні журнал «Військо України», розповіли про свою творчу діяльність, висвітлення військових дій на Сході України. Йшлося також про міжнародну виставку-конкурс карикатури «Карлюка-2015», розвиток жанру карикатури на Україні, її вплив на суспільне життя.

У свою чергу, Петро Ворона розповів про своїх бойових побратимів - бійців батальйону «Фенікс», який входить до складу 79-ї окремої аеромобільної бригади Збройних сил України та виконує бойові завдання у зоні АТО.

Петро Ворона наголосив, що зусиллями громадськості та творчої інтелігенції Полтава відновлює статус духовної столиці України.