Робоча поїздка у Київ

e-mail Друк PDF

3 квітня голова обласної ради Петро Ворона здійснив робочу поїздку у місто Київ.

В Академії муніципального управління доктор державного управління, доцент Петро Ворона виступив із доповіддю на щорічній Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми державного та муніципального управління». Тема доповіді Петра Ворони: «Політична воля еліти як необхідна умова реформування органів місцевого самоврядування».

 

* * *

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Петро Ворона взяв участь у нараді щодо реалізації положень Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.Йшлося про систему стратегічного планування регіонального розвитку та умови участі органів місцевого самоврядування у відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку; реалізацію проектів співробітництва територіальних громад; основні положення Методики формування спроможних територіальних громад в процесі розроблення перспективних планів та про порядок проведення добровільного об’єднання територіальних громад.

 

 


 

* * *

Петро Ворона зустрівся з Київським міським головою Віталієм Кличком та обговорив питання реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

 

 

 

 

 

 

* * *

Петро Ворона, громадські активісти Олег Підгорний та Лідія Шаргородська відвідали Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, де розглянули питання формування тарифів на послуги тепло-,водопостачання та водовідведення, які надаються відповідно Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго» та комунальним підприємством Полтавської обласної ради «Полтававодоканал».

 

 

 

 

 

* * *

Цього дня голова Полтавської обласної ради Петро Ворона дав інтерв’ю відомому українському журналісту, автору і ведучому програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV Андрію Куликову.