Полтавці-учасники АТО отримали гуманітарну допомогу від земляків

e-mail Друк PDF

4 та 5 квітня голова обласної ради Петро Ворона та очільник Оржицької райдержадміністрації Віктор Симоненко відвезли гуманітарну допомогу до зони антитерористичної операції. Завдяки підтримці гадяцького фермера Олександра Суханя, оржицьких волонтерів і місцевої церкви, ТОВ «Маслозавод «Заріг», «Пирятинські делікатеси», директора приватного виробничо-господарського підприємства "Автотранс" м. Полтава Сергія Михайлика, та всіх небайдужих людей на велике християнське свято Вхід Господній у Єрусалим українські захисники отримали із Полтавщини подарунки.

Спершу Петро Ворона й Віктор Симоненко відвідали бійців 25-ї повітряно-десантної бригади у селищі міського типу Гвардійському Дніпропетровської області. Привезли армійцям продукти харчування, спортивний інвентар, бойлер для нагріву води, переданий КП «Полтававодоканал», а також для задоволення інформаційної спраги – газети «Зоря Полтавщини» й «Оржицькі вісті».

Доправили гуманітарний вантаж в село Куйбишеве Донецької області для 8-ї окремої автомобільної санітарної роти, яка, до речі, сформована з полтавців.

– Приїхали дізнатися, як вони служать і про їхні потреби, – розповідає Петро Ворона. – Хлопці попросили допомогти запчастинами до автівок і новою формою. Полтавська обласна рада це формування постійно підтримує, тож питання вирішимо.

Відвідали волонтери Розівку та Новомлинівку Запорізької області, де служать бійці 79-ї окремої аеромобільної бригади. Привезли захисникам продукти харчування, свіжину до Великодня, пресу, а найголовніше – дизельну підстанцію, бо в будівлі, де вони перебувають, іноді вибиває електрику. Електротехнічну установку передали працівники ВАТ «Полтавський ГЗК».

Не обминули й 129-й окремий розвідувальний батальйон у селищі міського типу Володарське Донецької області, де пліч-о-пліч із харків’янами, івано-франківцями, киянами, чернівчанами служить чимало полтавців.

Бійці дякували за моральну й матеріальну підтримку, наголошували, що настрій мають бойовий, здавати позицій не збираються, а навпаки відвоюють всю українську територію.

Анна ВАСЕЦЬКА

"Зоря Полтавщини”

New layer...