У Полтаві зустріли демобілізованих бійців – учасників АТО

e-mail Друк PDF

8 квітня полтавці зустріли групу демобілізованих бійців 16-го мотопіхотного батальйону 92-ї окремої мотострілкової бригади Збройних сил України, який сформований на Полтавщині та виконує бойові завдання у зоні АТО.

Цього дня на рідну Полтавщину з під міста Щастя Луганської області повернулися 57 наших земляків, які захищали Україну від російських агресорів та сепаратистів.

Героїв привітали голова обласної ради Петро Ворона, керівник апарату облдержадміністрації Микола Білокінь, секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач, голова Полтавської райдержадміністрації Лідія Лепейко.

Петро Ворона, зокрема, відзначив високий патріотизм бійців, їхню відданість Україні, наголосив, що вони з честю виконали військовий обов’язок. Голова обласної ради запевнив, що органи місцевого самоврядування області зроблять все для того, щоб учасники АТО не були обділені увагою, користувалися заслуженою повагою у суспільстві.

- Вам велика шана і слава. Я схиляю перед вами голову від усіх територіальних громад області і щиро дякую за ратний подвиг, - сказав голова обласної ради.

Петро Ворона, Микола Білокінь, Оксана Деркач та Лідія Лепейко урочисто вручили демобілізованим військовослужбовцям батальйону почесні відзнаки обласної державної адміністрації, обласної ради, Полтавського міськвиконкому, Полтавської районної ради.

Патріотичні пісні учасникам зібрання подарували артисти обласної філармонії.