Полтавці зустріли демобілізованих учасників АТО

e-mail Друк PDF

11 квітня традиційно урочисто полтавці зустріли четверту групу демобілізованих бійців 16-го мотопіхотного батальйону 92-ї окремої мотострілкової бригади Збройних сил України, який сформований в нашій області та виконує бойові завдання у зоні АТО.

Цього дня на рідну Полтавщину з під міста Щастя Луганської області повернулися 110 жителів області, які захищали Україну від російських агресорів та сепаратистів.

Героїв зустрічали рідні, близькі, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники громадськості, молодь.

З вітальним словом до демобілізованих військовослужбовців звернулися голова обласної ради Петро Ворона, перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, заступник Полтавського міського голови Юрій Левченко, голова Полтавської райдержадміністрації Лідія Лепейко. Вони виловили бійцям і офіцерам вдячність за мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зазначили, що Полтавщина пишається своїми героями.

Демобілізованим військовослужбовцям батальйону були вручені почесні відзнаки обласної державної адміністрації, обласної ради, Полтавського міськвиконкому, Полтавської райдержадміністрації, командування військової частини.

Патріотичними піснями привітали героїв артисти обласної філармонії.