«Вишиванка - 2015»

e-mail Друк PDF

17 квітня голова обласної ради Петро Ворона здійснив робочу поїздку у Решетилівський район та взяв участь в районному учнівському святі народної творчості «Вишиванка-2015», яке відбулося у Малобакайській ЗОШ І-ІІІ ст.

Тематикою цьогорічного районного учнівського свята народної творчості «Вишиванка» була краса вишивки у різних техніках виконання.

У заході взяли участь колективи навчальних закладів району, майстри народної вишивки Решетилівщини, викладачі художнього ліцею, представники районної та місцевої влади.

Відкриваючи свято, голова обласної ради Петро Ворона відзначив важливу роль народного мистецтва у вихованні духовності та патріотизму сучасників.

Учні шкіл району представили на виставці свої роботи, виконані різними техніками. Увазі глядачів також були представлені твори Решетилівської майстрині, засновниці творчої майстерні, колишньої викладачки художнього ліцею Т.О. Москівець.

Яскраві вишиванки, вироби майстрів народної творчості, проведення майстер-класів з вишивки бісером, стрічками та нитками на картоні – все це створило захоплюючу атмосферу свята.