Петро ВОРОНА: не загравайте з людьми, кажіть так, як є

e-mail Друк PDF

21 квітня, зокрема, з такими словами голова обласної ради Петро Ворона звернувся до своїх колег з центральної України – голів Черкаської та Кіровоградської обласних рад, очільників вищих представницьких органів інших регіонів держави, під час відео конференції в режимі он-лайн на тему «Практичні аспекти формування Перспективного плану формування дієздатних громад».
Модерував спілкування, за участі провідних профільних експертів: Юрія Ганущака, Сергія Шершова, Анатолія Ткачука та Юрія Третяка, Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
У своєму виступі Петро Ворона, також, привернув увагу аудиторії до проблем залучення до процесу реформування самодостатніх громад, синхронізації законів про добровільне об'єднання громад та їхню співпрацю, відсутності базового закону про територіальну громаду як таку тощо.


Поряд із цим актуалізовано й потребу відвертої і правдивої роз'яснювальної роботи серед населення, значна частина якого і так збурена нинішніми економічними негараздами.
За перебігом відео конференції, також, спостерігали перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, виконавчий директор Інституту Аналітики та Адвокації Юрій Нестуля.
Детальніше – дивіться, будь ласка, у відео сюжеті.