«Професійні стандарти журналістики у час війни: що змінюється?»

e-mail Друк PDF

24 квітня, за сприяння обласної ради, відбувся семінар-тренінг для регіональних ЗМІ та громадських організацій на тему: «Професійні стандарти журналістики у час війни: що змінюється?».

На початку заходу виступив голова обласної ради, член Національної спілки журналістів України  Петро Ворона, який зазначив важливість грамотного висвітлення засобами масової інформації подій на Сході України, формування журналістами свідомості громадян, їхньої активної громадянської позиції та патиріотизму.

На семінарі-тренінгу йшлося про те, як поєднати національні інтереси та професійні стандарти журналістики: чи можна замовчувати проблеми в ім’я перемоги; чи варто робити вигляд, що справи на фронті кращі, ніж вони є насправді; які вимоги має ставити журналіст до себе та продукту своєї праці; як забезпечити рівень довіри громадян до ЗМІ; чи потрібне оцінювання журналістського матеріалу аудиторією; як правильно реагувати на ворожу пропаганду. Відповіді на ці та інші питання працівникам засобів масової інформації Полтавщини дав відомий тележурналіст і громадський діяч, медіаексперт, ведучий програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV Андрій Куликов.

У тренінгу взяв участь заступник голови обласної ради Володимир Микійчук.