Чорнобиль - у нашій пам’яті

e-mail Друк PDF

24 квітня з нагоди 29-х роковин Чорнобильської катастрофи у Полтаві, біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи, відбувся мітинг-реквієм.

Вшанувати пам’ять героїв Чорнобиля, які приборкавши атомну стихію, пішли за межу вічності, залишили по собі гострий біль втрати та світлий спомин вдячних сучасників, зібралися керівники області, ліквідатори аварії на ЧАЕС, депутати місцевих рад, представники громадськості, духовенства, військові, молодь.

Серед присутніх – члени делегації італійського міста Сестрі-Леванте, жителі якого 20 років поспіль оздоровлюють юних полтавців, дітей ліквідаторів аварії на ЧАЕС, сиріт, дітей із багатодітних родин.

Голова обласної ради Петро Ворона, керівник апарату облдержадміністрації Микола Білокінь, секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач, голова обласного осередку Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Віктор Шкурпела, президент італійської благодійної громадської організації «La Bala delle Favole» доктор Бруно Канепа вели мову про мужність і самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, про те, що трагедія Чорнобиля не повинна повторитися у майбутньому, про нашу спільну відповідальність за безпеку довкілля, вдячність сучасників і прийдешніх поколінь, турботу про ліквідаторів аварії, всіх постраждалих.

собою заради майбутнього України, врятували людство від радіаційної стихії.

Учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих та померлих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання, поклали до підніжжя Пам’ятного знаку гірлянди та квіти. На честь загиблих земляків-ліквідаторів пролунав салют.