Навчання в режимі онлайн

e-mail Друк PDF

28 квітня голова обласної ради Петро Ворона провів навчання в режимі Інтернет-онлайн для представників органів місцевого самоврядування Кременчуцького, Гадяцького та Глобинського районів області.

На семінарі з питань реформування місцевого самоврядування, територіальної організації влади та децентралізації фінансової системи зазначили, що розробка перспективного плану реалізації даної реформи вже розпочалася. Також наголосили, що наразі важливою є ініціатива знизу.

«Формування перспективного плану має бути знизу з врахуванням усіх побажань та пропозицій територіальних громад», - наголосив Петро Ворона.

Петро Ворона  ознайомив учасників з польським та французьким досвідом проведення адміністративно-територіальної реформи, оскільки саме досвід цих країн взято за основу української реформи. Головними перевагами реформи, на переконання Петра Ворони, мають стати доступність адміністративних послуг, поліпшення ефективності роботи місцевої влади, ліквідація місцевих корупційних схем, а також оновлення і посилення місцевої еліти.