Зустріч із ветеранами

e-mail Друк PDF

6 травня перші керівники області - голова обласної ради Петро Ворона та голова облдержадміністрації Валерій Головко – провели урочистий прийом ветеранів, присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом, Дню пам’яті та примирення, Дню Великої Перемоги.

Звертаючись до учасників бойових дій Другої світової війни, Петро Ворона, зазначив, що ветерани були є і залишаться для сучасників прикладом того, як треба любити та захищати Вітчизну, взірцем мужності і відваги. Він подякував фронтовикам за їхній подвиг, нелегку працю по відродженню країни, наголосив на тому, що наш народ завжди пам’ятатиме своїх захисників та пишатиметься ними.

Теплою, родинною зустріччю назвав захід Валерій Головко. Він підкреслив, що ветерани виконали свій військовий і громадянський обов’язок - відстояли рідну землю, подарували майбутнє прийдешнім поколінням; тепер наша черга зробити все, щоб оточити турботою ветеранів, полегшити їхнє життя.

У свою чергу, фронтовики розповіли керівникам області про свою участь у громадському житті, продекламували вірші.

Активісти організації ветеранів України були нагороджені почесними відзнаками облдержадміністрації, обласної ради, ради ветеранів України.

Ветеранам подарували святковий концерт та пригостили польовою кашею.