Володимир Микійчук: "Полтавщина отримала нову європейську студію"

e-mail Друк PDF

7 травня заступник голови ради Володимир Микійчук взяв участь у відкритті нової сучасної студії ОДТРК «Лтава», зокрема було введено в дію оновлений апаратно-студійний блок, який дозволяє виробляти сучасний медіа-продукт.

Реконструкція студійного блоку була розпочата у березні 2015 року. Загальна вартість проекту становить 600 тис.грн. – це благодійна допомога та власні кошти телерадіокомпанії. Зокрема, за рахунок спонсорської допомоги від благодійного фонду «Квітучий край» вдалося придбати комплект відео-стіна. Також для нового АСБ за рахунок коштів спец. фонду компанії придбано необхідний комплект звукового обладнання і світла, монтажне устаткування, виконано ремонтні роботи приміщення, що перебувало в аварійному стані.

Першою програмою, яка вийде з нового АСБ, стане «Ранок на Лтаві». У новій студії буде працювати нова творча команда, яка інформуватиме, просвіщатиме і розважатиме полтавського телеглядача. Старт проекту запланований на 18 травня, до того часу нове обладнання має пройти тестування творчим та технічним персоналом.

«Поява цієї студії стала можливою завдяки великому бажанню колективу та при допомозі благодійників. Ми повинні будувати нову країну і нове сучасне телебачення, тому ця студія – присвята Україні та всім, хто сьогодні виборює її незалежність» – зазначив Євген Лопушинський.

«Наступним етапом модернізації ОДТРК «Лтава», – повідомив генеральний директор, – буде оновлення комплексу відео-монтажних апаратних та створення сучасного «news room» для інформаційної служби телерадіокомпанії».