"Вічно живим!"

e-mail Друк PDF

7 травня в селі Кам’яні Потоки голова обласної ради Петро Ворона взяв участь у районному святі, присвяченому 70-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 рр. В урочистостях також взяли участь голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Володимир Ярмола, депутат обласної ради Іван Панасенко, голова районної ради Володимир Сіора, заступники голови райдержадміністрації та районної ради, сільські голови, ветерани Великої Вітчизняної війни, учнівська молодь, представники громадськості та засобів масової інформації.

У супроводі почесного караулу учасники урочистостей поклали вінки та квіти до могили Героя Радянського Союзу молодшого лейтенанта Миколи Боброва, до братської могили воїнів загиблих при визволенні с. Кам’яні Потоки, до монументу «Скорботна жінка» та вшанували пам’ять хвилиною мовчання.

В приміщенні центру культури і дозвілля продовжились урочистості та святковий концерт з нагоди свята.

Зі словами вітання до ветеранів та усіх запрошених звернулися голова обласної ради Петро Ворона, голова райдержадміністрації Володимир Ярмола, голова районної ради Володимир Сіора, Кам’янопотоківський сільський голова Лідія Кравченко та голова районної ради ветеранів Іван Паліївець.

Сектором культури та туризму райдержадміністрації організовано тематичну виставку книжок, дитячих робіт учнів шкіл району «Мир очима дітей» та виставку військової зброї та форми військовослужбовців часів Другої світової війни.

З вдячністю за відвойоване мирне небо учні Кам’янопотоківської ЗОШ вручили ветеранам букети квітів та вітальні листівки.

Під час урочистостей на ветеранів чекав святковий концерт колективів художньої самодіяльності районних закладів культури, обід із солдатською кашею та традиційне фото на згадку.

В рамках заходів делегацією району також проведено покладання квітів до меморіального комплексу в с.Чикалівка «Вічно живим», могил радянських воїнів в с.Ройве, Братської могили радянських воїнів і пам’ятного знаку полеглим землякам в с.Садки та до пам’ятника героям-ополченцям на Гострій могилі.